Newsy Magdalena Antosiewicz: Teraz Polki mniej kupują. Coraz bardziej zwracają uwagę na jakość, a nie na ilość

Blogerka ma wielką słabość do różnych ubrań, ale jak zdradza – bardzo częstym wyborem są dresy, bo przekonała się, że są one nie tylko wygodne, ale w odpowiednim zestawieniu mogą również być seksowne i eleganckie. W jej szafie pojawiło się więc sporo modeli, które chętnie zakłada na różne okazje. Lubi też, kiedy codzienne stylizacje mają nutkę ekstrawagancji, więc wzbogaca je oryginalnymi dodatkami. Najbliższe miesiące będą dla Magdaleny Antosiewicz bardzo intensywne. Czeka ją bowiem nie tylko sporo projektów zawodowych, ale również przeprowadzka do nowego, wymarzonego domu.

W pandemii dresy zdecydowanie podbiły świat mody i stały się źródłem wielu inspiracji. Już nie są zarezerwowane tylko na sale ćwiczeń, spacer z psem czy domowe porządki. Teraz to must have każdej kobiety, która lubi podążać za trendami. Magdalena Antosiewicz przekonuje, że tę część garderoby można zestawiać niemal ze wszystkim.

– Kocham sportową elegancję. Uwielbiam dresy i cieszę się, że wróciły one do łask, że nosimy je również w wersji eleganckiej, że zakładamy do nich szpilki. Pandemia pokazała to, że Polki, ale nie tylko, stawiają na wygodę, ale również na jakość, na dobre tkaniny – mówi agencji Newseria Lifestyle Magdalena Antosiewicz.

Jej zdaniem ten trend utrzymuje się nadal. Wysoka inflacja i rosnące niemal z dnia na dzień ceny sprawiły, że decyzje zakupowe, zwłaszcza te dotyczące ubrań, są bardziej przemyślane.

– Teraz Polki mniej kupują, ale bardziej inwestują w dobre jakościowo ubrania. Myślę, że teraz będzie taka moda, takie slow fashion, i wydaje mi się, że coraz bardziej zwracamy uwagę na jakość, a nie na ilość – mówi.

Jeśli natomiast chodzi o sprawy zawodowe, to blogerka przekonuje, że zupełnie nie ma czasu na odpoczynek. To już kolejny miesiąc z rzędu, w którym realizuje wiele projektów. Jej kalendarz dosłownie pęka w szwach.

– Myślałam, że w styczniu odpocznę po intensywnym listopadzie i grudniu, bo w tym czasie influencerzy naprawdę mają mnóstwo pracy, ale rok zaczął się intensywnie, dużo współprac kosmetycznych, dużo modowych. A z kolei prywatnie angażuje mnie przeprowadzka do nowego domu, więc to jest totalnie coś nowego, coś, na co czekałam tyle lat i co tyle lat budowałam. Zatem nowy rok zaczął się intensywnie, ale myślę, że będzie lepszy niż tamten – mówi Magdalena Antosiewicz.

Blogerka wierzy jednak, że mimo natłoku obowiązków znajdzie czas na regularną aktywność fizyczną, która zapewnia jej znakomitą kondycję i pozwala naładować życiowe akumulatory.

– Najprostszym sposobem na cudowną sylwetkę jest szczęście, ale również sport i dieta. Możemy w to jeszcze wliczyć zabiegi i myślę, że jest sukces – dodaje.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz