Jak wybrać sukienkę pasującą do Twojego typu sylwetki?

Rozpoczynając poszukiwania idealnej sukienki, należy zwrócić uwagę na trzy kluczowe rzeczy, aby znaleźć „tę jedyną”. Musisz szukać idealnej sylwetki, proporcji i dopasowania. Gdy masz te trzy elementy, wywrze to wpływ i znacznie poprawi Twój wygląd i samopoczucie w tym wielkim dniu.

Bądź otwarty na wypróbowywanie różnych typów sylwetek

Sylwetki sukni ślubnych nie są normalnymi sylwetkami, które można znaleźć w codziennych ubraniach. Prawdopodobnie nigdy nie widziałeś, jak wygląda na tobie syrena, trąbka lub suknia balowa. Kiedy widzisz sukienkę na zdjęciu, może to nie przekładać się na to, co wygląda dobrze na twojej sylwetce. Więc bądź otwarty na nowe sylwetki i bądź w stanie dostosować się i zobaczyć, która sylwetka poprawia twoją sylwetkę, wtedy będziesz wyglądać i czuć się najlepiej w tym wielkim dniu.

Zrozum proporcje swojego ciała

Dobór odpowiednich proporcji idzie w parze z idealną sylwetką dla Twojego ciała. Znalezienie sylwetki o idealnych proporcjach dla twojego ciała pomoże podkreślić obszary, które chcesz się pochwalić, i zminimalizować inne. Jeśli proporcja nie jest odpowiednia dla twojego ciała, może to być niepochlebne.

Spójrz na suknię w odniesieniu do całego ciała, od górnej części ramion do stóp. Podziel swoje ciało na trzy części od ramion do stóp. Na przykład, jeśli masz kształt gruszki, nie chcesz mieć sukni, która przecina twoje ciało na pół, podkreślając biodra. Zamiast tego chcesz czegoś wydłużającego, takiego jak sylwetka w kształcie litery A lub sylwetka trąbki, co zwróci uwagę na twoją talię i zrównoważy twój kształt. Jeśli jesteś drobna, powinieneś spróbować nosić coś, co wydłuża. Suknia balowa będzie przytłaczała twoją sylwetką, ponieważ szerokość spódnicy sprawi, że będziesz wyglądać jeszcze niżej i nieproporcjonalnie do twojego wzrostu. Jeśli wybierzesz kształt syreny, linie stworzą iluzję bycia wyższą ze względu na długą talię. Łatwym sposobem na dopełnienie wyglądu i podkreślenie talii jest dodanie szarfy, która pomoże Ci podkreślić talię i figurę klepsydry.

Każda kobieta ma części ciała, z których jest najbardziej dumna. Dzięki dobraniu odpowiednich proporcji i sylwetki sprawisz, że Twoja sylwetka będzie wyglądała na zrównoważoną i uwydatni najlepsze partie ciała, dodając pewności siebie w tym wielkim dniu.

Upewnij się, że sukienka ślubna pasuje

Zmiany są ostatnim krokiem, aby Twoja suknia ślubna była pochlebna i bezproblemowa. Skąpanie po zmianach jest jak opalenizna w sprayu, ale tylko na połowie ciała. Poświęcanie całego czasu na wybieranie sukni ślubnej i przymierzanie różnych sylwetek oraz upewnianie się, że proporcje są prawidłowe, zostaną utracone, jeśli nie zmienisz sukni. Nie chcesz spędzać całej nocy na podciąganiu sukienki, ponieważ stanik nie pasuje prawidłowo lub ryzykujesz upadkiem lub potknięciem się o sukienkę, ponieważ rąbek jest zbyt długi. Jeśli masz sukienkę na ramiączkach lub przezroczystych rękawów, upewnij się, że pasują do twoich ramion i nie spadają z ramion. Chcesz cieszyć się dniem ślubu i wyglądać niesamowicie na zdjęciach, więc zmiany są koniecznością.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz