HotModa

Nasz team

  • Agnieszka
  • Martyna
  • Ola
  • Zuzia
  • Asia

Zaloguj się moda

Aleksandra Radkowska

Moda > Shopping

Aleksandra Radkowska / poniedziałek 20.06.2016

Letni must have: maxi sukienki

Świetnie prezentują się na plaży oraz w samym środku miejskiej dżungli. Genialnie współgrają zarówno ze skórzaną ramoneską i trampkami, jak i z eleganckim swetrem oraz balerinami. O czym mowa? O maxi sukienkach oczywiście. I choć kreacje te są modne już od kilku sezonów, nic nie wskazuje na to, by ta długa historia mogła się nagle skończyć.

Jak więc nosić te sukienki? Chcąc uzyskać stylowy wygląd na plaży, dobierz słomiany kapelusz z wielkim rondem oraz torbę w rozmiarze XXL. A jeśli potrzebujesz stylizacji o nieco mniej luźnym charakterze, połącz sukienkę z modnym bomberem lub długą marynarką.

Pamiętaj jednak, że tak jak każda inna część garderoby, również maxi sukienki mogą być niebezpieczne dla figury i źle dopasowana, zamiast ukrywać mankamenty sylwetki, tylko doda jej ciężkości. Czym zatem kierować się przy jej wyborze?

 fot. Imaxtreefot. Imaxtree

Okiem stylistki - Aleksandra

Aleksandra

Kupując maxi sukienkę musisz wziąć pod uwagę trzy istotne kwestie: materiał, długość oraz wzór. Tkaniny z rodzaju „gniecących się” sprawią, że będziesz wyglądała jak w piżamie, a zbyt długi dół mocno obciąży twoją sylwetkę i może doprowadzić do nieprzyjemnego spotkania z ziemią. Pamiętaj również, że zbyt duże lub małe wzory także zniekształcają naszą figurę. Postaw zatem na niezbyt krzykliwe desenie lub jednobarwne modele.

Napisz do nas :)

ocena artykułu przez czytelniczki

Wpisz szukaną frazę

X